Mistrz w mini piłce nożnej

NASI UCZNIOWIE MISTRZAMI POWIATU W MINI PIŁCE NOŻNEJ

W dniu 12 czerwca 2017 r. dla chłopców i 14 czerwca 2017 r. dla dziewcząt odbył się na Orliku przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Nisku Powiatowy Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy po emocjonującej i zaciętej walce zdobyli mistrzostwo powiatu.

Kolejność przedstawiała się następująco:

chłopcy:                                                                 dziewczęta:

1. PSP Nr 1 w Nisku                                           1. PSP Nr 1 w Nisku

2. PSP nr 5 w Nisku                                            2. PSP Ulanów

3. PSP Jata                                                          3. PSP Zarzecze

4. PSP Zarzecze

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Dziewczęta: Wiktoria Podpora, Kinga Bałut, Kamila Sowa, Julia Aleksińska, Karolina Małek, Kinga Cebula, Sandra Piekarz, Emilia Pasiak, Eliza Kukla.

Chłopcy: Jakub Skalny, Szymon Wąsik, Marcin Krasoń, Sebastian Potocki, Karol Chrapko, Artur Drabik, Mateusz Skalny, Jakub Krawiec, Oskar Proksa.