Mikołajkowy Turniej Sportowy

17 grudnia 2019 roku odbył się Mikołajkowy Turniej Sportowy. Dzieci z klas I – III uczestniczyły w zabawach sportowych, gdzie miały możliwość sprawdzić swoją sprawność, szybkość i zręczność.

Konkurencje były rozgrywane oddzielnie na poziomie klas pierwszych, drugich i trzecich. Mali sportowcy rywalizowali między sobą w sześciu konkurencjach: przekładanie szarfy, rzuty piłeczkami do worka, przekładanie materacy, bieg spętanych, skoki w workach i przeciąganie liny. Pierwsze miejsca zajęły klasy IIIa, IIa i Ib.

Emocji nie brakowało, każda z drużyn miała swoich kibiców. Nagrody w postaci pucharów i pamiątkowych dyplomów sprawiły dzieciom wiele radości. Uczniowie klas młodszych zmierzyli się w zawodach, które miały na celu przede wszystkim dobrą zabawę, promocję zdrowego stylu życia, ale również integrację środowiska szkolnego. Śmiechu i zabawy nie było końca. Wszyscy uczniowie i opiekunowie otrzymali słodycze ufundowane przez Radę Rodziców. Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Małgorzata Olejarczyk i Grzegorz Nalepa.

Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym.