„Drugi Szkolny Booktalking, czyli gawęda o książce”

26 października 2022 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Nisku odbył się „Drugi Szkolny Booktalking, czyli gawęda o książce” - prezentacja ulubionej książki dla klas drugich, trzecich i czwartych.
W wydarzeniu wzięły udział klasy II-IV, a zaprezentowało się 10 osób. Było sporo emocji i pokonywania własnego strachu oraz tremy. Wydarzenie prowadzili uczniowie z klasy VI a: Rafał Wojtak i Jan Wojtak.
Jury w składzie : pani dyrektor Beata Żak, pani wicedyrektor Jolanta Sztyber, pani psycholog Marta Ozimek, pani pedagog i wychowawca klasy 1a Monika Bajak przyznało:
1. miejsce uczniowi z klasy 3b Marcelowi Kucharskiemu za prezentację książki „Dzienniczek cwaniaczka”
2. miejsce uczennicy z klasy 2a Mai Pałce za prezentację „Martynki”
3. miejsce Jowicie Kotlik z klasy 2 b za prezentację książki „Słoneczna stadnina. Zosia i strachliwy kucyk”
oraz wyróżnienia – dla Dominika Maślacha z klasy 4a i Karola Chmury z klasy 4b.
Innych prezentujących nagrodzono za udział w szkolnym wydarzeniu.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom i wychowawcom za pomoc w przygotowaniu uczniów do prezentacji.
Na koniec listopada 2022 r. zaplanowano Booktalking dla uczniów z klas piątych i szóstych.