Uczniowie klasy VI „a” na meczu piłki nożnej Polska - Portugalia w Stalowej Woli

27 września 2022 r. uczniowie klasy VI „a” wraz z Wychowawczynią panią Aleksandrą Jackowicz wybrali się na mecz piłki nożnej Polska - Portugalia do Stalowej Woli.

Znakomity występ reprezentacji Polski do lat 20. W Stalowej Woli zespół Miłosza Stępińskiego pokonał 3:1 Portugalię w meczu turnieju Elite League. Już w 10. minucie Jan Biegański huknął z dystansu, nie dając bramkarzowi Portugalii szans na skuteczną interwencję. Dla Biało-Czerwonych trafili jeszcze Kacper Karasek oraz Kacper Kasperowicz.

U-20: Polska - Portugalia 3:1
Bramki: Jan Biegański 10, Kacper Karasek 24, Kacper Kasperowicz 35 - Rodrigo Gomes 12

Żółte kartki: Jakub Witek - Veiga, Flavio Nazinho, Pedro Santos, Joao Tome, Rodrigues, Djala.

Polska: Mikołaj Biegański (46 Kacper Bieszczad) - Antoni Klimek (90 Bartosz Bernard), Jakub Szymański, Maksymilian Tkocz, Kacper Kasperowicz, Kelechukwu Ibe-Torti (20 Bartosz Talar) - Marcel Wędrychowski (71 Kacper Sezonienko), Jakub Witek (46 Tomasz Neugebauer), Jan Biegański, Kacper Karasek (86 Lucjan Klisiewicz) - Aleksander Buksa.

Portugalia: Joao Carvalho - Joao Tome (74 Martim Ferreira), Jose Muller, Gabriel Rodrigues, Flavio Nazinho (62 Guilherme Montoia) - Diogo Cabral (62 Matchoi Djalo), Pedro Santos (61 Joelson Fernandes), Renato Veiga (89 Gustavo Mendonca), Martim Neto (74 Luis Semedo), Rodrigo Gomes (89 Ricardo Marques) - Martim Tavares.

Miło spędziliśmy te kilka godzin, za co dziękujemy organizatorom, a w szczególności Panu Krzysztofowi Barylskiemu.

Wspomnienia chwil spędzonych wspólnie z całą klasą pozostaną nam na długo w pamięci!