Miejsko-Gminny Konkurs z języka angielskiego

Dnia 11 kwietnia 2024 roku odbył się gminny konkurs z języka angielskiego, w którym wzięło udział wielu czworo utalentowanych uczniów naszej szkoły. Konkurs miał miejsce w Publicznej Szkole Podstawowej im. Stanisława Kostki w Zarzeczu. Test odbywał się w dwóch kategoriach: Klasy 4-6 i kl.7-8. Mamy szczególny powód do dumy, ponieważ dwóch naszych uczniów zajęło wysokie miejsca.
A są to: Aleksander Zaleśny z klasy 7A w kategorii 7-8 zdobył I miejsce oraz Antoni Stefański z klas 5A, również zajął I miejsce w kategorii 4-6.

Chłopcy tym zwycięstwem wywalczyli sobie udział w etapie powiatowym, który będzie miał miejsce w naszej szkole 27 maja. W konkursie, również wzięli udział chłopcy z kl.6b-Kacper Wojtak oraz Tymoteusz Folta z kl.7a.
W konkurencji, która wymagała od uczestników szerokiej wiedzy językowej i umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim, nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie.
Zwycięscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Ponadto, ich sukcesy stanowią powód do dumy dla naszej szkoły, nauczycieli oraz kolegów i koleżanek. Ich zaangażowanie są inspiracją dla innych uczniów, zachęcając ich do dalszego rozwijania swoich umiejętności językowych.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom doskonałego występu i życzymy im dalszych sukcesów w przyszłych konkursach i przedsięwzięciach.
Jesteśmy pewni, że ich pasja do języka angielskiego będzie nadal rozwijać się, a ich wysiłki przyniosą im jeszcze więcej osiągnięć w przyszłości.