KONKURS PT. "HAPPY EASTER"

W kwietniu uczniowie kl. I-III i IV wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym z elementami języka angielskiego pt. „Happy Easter”. Celem konkursu było: przybliżenie zwyczajów i tradycji wielkanocnych w krajach anglojęzycznych, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień w zakresie znajomości języka angielskiego, przygotowanie uczniów do samodzielności w procesie uczenia się języka obcego, rozbudzanie zainteresowań plastycznych oraz wyrabianie poczucia estetyki.

Na konkurs można było przygotować dowolną pracą plastyczną: kartkę z życzeniami, koszyczek, wystrój stołu wielkanocnego lub inną ciekawą propozycję. Ważne, aby przedstawione rzeczy były opisane po angielsku. Ocenie podlegała: samodzielność wykonania, oryginalność, estetyka oraz poprawność językowa. Opiekunami konkursu były: p. Magdalena Leń i p. Małgorzata Maciąg.

Wyniki konkursu:

I m-ce Marcin Konior kl.I B

I m-ce Natalia Hammer kl.I B

I m-ce Tymoteusz Folta kl.II A

I m-ce Lena Solarz kl.II A

II m-ce Aleksandra Drzewi kl.I B

II m-ce Klaudia Ląd kl.III

II m-ce Maja Kieżun kl.III

III m-ce Malwina Pelc kl.I B

III m-ce Julia Madej kl.IB

Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy zdolności plastycznych i dziękujemy za zaangażowanie. Liczymy na dalszą współpracę.